O nas

      Zajmujemy się kompleksowo leczeniem stomatologicznym na najwyższym poziomie. Stanowimy doświadczony personel, który nieustannie się rozwija poprzez podnoszenie kwalifikacji w wielu certyfikowanych kursach oraz szkoleniach. Rozwijamy się dla naszych pacjentów. Wiemy, że nie istnieją dwie identyczne sytuacje kliniczne, dlatego każdego traktujemy indywidualnie.Wspólnie ustalamy strategię działania. W praktyce wyróżnia to szczegółowa diagnostyka,rozpoznanie potrzeb pacjenta oraz przedstawienie propozycji leczenia. Do zabiegów wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, aby maksymalnie zwiększyć precyzję oraz efekty przy minimalnej ingerencji. Zależy nam na tym, aby uprzyjemnić Państwu wizytę na fotelu.

Anna Dyduła-Kuczerowska – lekarz stomatolog, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza stomatologa, absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Nieustannie doskonali swe umiejętności kończąc różnorodne kursy i szkolenia.

Arciom Skrypko - lekarz stomatolog, specjalizuje się w endodoncji, protetyce oraz chirurgii. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w tych właśnie dziedzinach. Przez jego bardzo pogodny styl życia uwielbiany zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Cierpliwy i delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy przyświecająca mu dewiza : DOBRO PACJENTA.


Olga Skrypko -  lekarz stomatolog, ortodonta  z ponad 6 letnim doświadczeniem. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Pracuje z pacjentami w każdym wieku, zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. W swojej praktyce stosuje różne rodzaje aparatów ruchomych i stałych, estetyczne nakładki Clear Aligner.


Tatiana  Kushnir  - doświadczona asystentka i higienistka stomatologiczna, z zawodu felczer z 15-letnim doświadczeniem, absolwentka SKK w Bydgoszczy, ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej. 

Zuzanna Wojewódzka - wykwalifikowana asystentka stomatologiczna, z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyła poprzez ukończenie szkoły medycznej TEB Edukacja, w zawodzie asystentki stomatologicznej. Specjalizuje się w asystowaniu przy zabiegach ortodontycznych i implantologicznych. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, aktualnie dokształca się na kierunku higienistki stomatologicznej. Niezastąpione wsparcie każdego pacjenta, trzecia ręka lekarza.

Aleksandra Stępień -rejestratorka medyczna, posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowisku rejestratorki stomatologicznej, absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku Psychologia w Zarządzaniu. Pasjonuje się psychologią, fotografią oraz muzyką.

Małgorzata Andrzejewska - rejestratorka medyczna, posiada wieloletnie doświadczenie na tym stanowisku, absolwentka KPSW na kierunku Administracja. Lubi kontakt z ludźmi i kocha zwierzęta. 


Jeżeli jesteś lekarzem stomatologiem i chciałbyś nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami.