O nas

      Zajmujemy się kompleksowo leczeniem stomatologicznym na najwyższym poziomie. Stanowimy doświadczony personel, który nieustannie się rozwija poprzez podnoszenie kwalifikacji w wielu certyfikowanych kursach oraz szkoleniach. Rozwijamy się dla naszych pacjentów. Wiemy, że nie istnieją dwie identyczne sytuacje kliniczne, dlatego każdego traktujemy indywidualnie.Wspólnie ustalamy strategię działania. W praktyce wyróżnia to szczegółowa diagnostyka,rozpoznanie potrzeb pacjenta oraz przedstawienie propozycji leczenia. Do zabiegów wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, aby maksymalnie zwiększyć precyzję oraz efekty przy minimalnej ingerencji. Zależy nam na tym, aby uprzyjemnić Państwu wizytę na fotelu.

Anna Dyduła-Kuczerowska – lekarz stomatolog, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza stomatologa, absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Nieustannie doskonali swe umiejętności kończąc różnorodne kursy i szkolenia.

Arciom Skrypko - lekarz stomatolog, specjalizuje się w endodoncji, protetyce oraz chirurgii. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w tych właśnie dziedzinach. Przez jego bardzo pogodny styl życia uwielbiany zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Cierpliwy i delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy przyświecająca mu dewiza : DOBRO PACJENTA.


Zdzisław Kubiak - specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Obecnie jest członkiem PTME oraz słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, gdzie doskonali swoje umiejętności pod kierunkiem dr Andrzeja Ignaciuka i dr Emanuele Bartolettiego. Techniki medycyny estetycznej wspomagają jego działania chirurgiczne, zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej wykonuje na bazie Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Chełmnie, zaś zabiegi estetyczne w klinice MEDEVAQ 9- LINER, której jest założycielem.

Aleksandra Gowkielewicz – doświadczona asystentka i higienistka stomatologiczna, absolwentka Studium Medycznego, ukończyła wiele kursów w tym: Skaling i piaskowanie w stomatologii, CAD-CAM w stomatologii, Profilaktyka i Higiena w stomatologii, Wybielanie zębów, Stomatologia Mikroskopowa. Pasjonuje się stomatologią estetyczną oraz zwierzętami.

Aleksandra Stępień -rejestratorka medyczna, posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowisku rejestratorki stomatologicznej, absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku Psychologia w Zarządzaniu. Pasjonuje się psychologią, fotografią oraz muzyką.


Jeżeli jesteś lekarzem stomatologiem i chciałbyś nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami.