Lek. dent Arciom Skrypko  


       Lek.dent. Arciom Skrypko - lekarz stomatolog, specjalizuje się w endodoncji, protetyce oraz chirurgii. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w tych właśnie dziedzinach.

      Przez jego bardzo pogodny styl życia uwielbiany zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Cierpliwy i delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy: DOBRO PACJENTA to jego dewiza.

      Oto kilka opinii o naszym Doktorze, które mówią wszystko i są najlepszą i rzetelną rekomendacją:


"Polecam Pana Doktora każdemu kto boi się wizyt u dentysty. Doktor podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.Jest bardzo cierpliwy,delikatny,wysłucha,uspokoi.Wizyta przebiega w miłej atmosferze bezboleśnie(jak jedna dawka znieczulenia nie zadziałała dostatecznie to podał drugą-bez dodatkowej opłaty).Doktor często pyta czy pacjent czuje się komfortowo czy wszystko dobrze. .Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni i na pewno wkrótce wrócimy do Pana Doktora na wizytę kontrolną."


"Z całego serca polecam dr Skrypko dla każdego: małego, dużego czy osób, które boją się dentysty! Leczenie odbywa się w bardzo miłej atmosferze i co ważne -wszystko bezboleśnie. Stomatolog wszystko dokładnie tłumaczy, nie naciąga - ceny są bardzo przystępne . Wizyty w tym gabinecie to naprawdę czysta przyjemność."


"Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i odpowiada na wszelkie pytania oraz wątpliwości. Serdecznie polecam."