Stomatologia Estetyczna

Pacjenci, decydujący się na zabiegi związane z estetyką uśmiechu często podkreślają olbrzymie znaczenie dla komfortu życia oraz poprawy samopoczucia. Piękny uśmiech to nie tylko większa pewność siebie, ale również pozbycie się kompleksów i stresów związanych z wyglądem, swoboda podczas komunikacji i wystąpień publicznych, łatwiejsze nawiązywanie kontaktów, a co najważniejsze – zadowolenie z własnego odbicia w lustrze


Wybielanie

W AnDentica stosujemy natychmiastowe wybielanie zębów, co pozwala w ciągu niecałej godziny rozjaśnić zęby nawet o kilka tonów, a co ważniejsze, jest to zabieg laserowy – najmniej inwazyjny spośród usług wybielających. Możemy zaoferować naszym Pacjentom naprawdę bezpieczne wybielanie. Teraz każdy może dodać blasku swojemu uśmiechowi.Licówki

LICÓWKI KOMPOZYTOWE

Idealna metoda, która umożliwia błyskawiczną poprawę kształtu, rozmiaru czy koloru zębów przednich. Kompozyt to materiał, z jakiego wykonuje się wypełnienia w ubytkach zębowych.Największa ich zaleta to odbycie tylko jednej wizyty. Wymagają one nieznacznego zebrania powierzchni zębów.


LICÓWKI CERAMICZNE

Małoinwazyjna, doskonała metoda, która podobnie jak w licówkach kompozytowych daje możliwość błyskawicznej poprawy koloru, kształtu czy rozmiaru zębów. Założenie licówek ceramicznych to usługa, polegająca na nałożeniu na powierzchnię zębów bardzo cieniutkich nakładek z porcelanowej płytki. Dzięki temu można zasłonić niedociągnięcia uzębienia, takie jak zbyt duże szpary międzyzębowe, nierówne zęby czy przebarwienia. Licówki zakładane są po zewnętrznej stronie zębów przednich górnych i dolnych. Wykonanie porcelanowych nakładek wymaga ścisłej współpracy między lekarzem a technikiem dentystycznym. Przynosi rewelacyjne efekty.

 

Biżuteria

Ostatnimi czasy biżuteria nazębna stanowi nie tylko modny sposób na podkreślenie pięknego uśmiechu, ale akcentuje własną indywidualność. Zabieg polega na umieszczeniu certyfikowanego DIAMENTU JUBILERSKIEGO na wybranym zębie przednim. Jest to nietypowa, oryginalna ozdoba, która znacznie poprawia samopoczucie osobie noszącej i nadaje jej nutkę innowacyjności. Usługa zakładania biżuterii jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny oraz odwracalny, nie ma potrzeby borowania, nie ma potrzeby stosowania znieczulenia.